Diskusní téma: Autopůjčovna a NPZ

Uvítání

Datum: 04.01.2009 | Vložil: Jirka Sláma

Ještě jednou zdravíme a přejeme jen a jen dobré zkušenosti s klienty a doufáme, že nebude tato sekce potřeba. JS

Podvodníci + neplatiči autopůjčoven.

Datum: 01.02.2009 | Vložil: AUTOPŮJČOVNA 001

Velmi dobrá rubrika pro všechny autopůjčovny. Určitě pomůže vytvořit databázi těch, kteří se snaží dnes a denně připravit nás o auto nebo peníze.

Re: Podvodníci + neplatiči autopůjčoven.

Datum: 28.04.2009 | Vložil: admin

Díky za názor. Taky si myslíme že je dobré tyto informace mezi sebou "pustit na světlo". Po tom co nejvyšší soud vydal stanovisko, že za vše co se na autech z autopůjčovny stane zodpovídáte Vy, jako provozovatelé vozidla, je každá informace a zkušenost dobrá a může být přínosem.

Neplatící klienti

Datum: 13.05.2009 | Vložil: AA-AUTO.cz

Petra Kopecká
Jiří Slavata
Stanislava Vitverová

Bližší info o těchto darebácích na tlf.:777 005 005

Seznam

Datum: 26.05.2009 | Vložil: AUTOPŮJČOVNA 001

Seznam zlodějů neplatičů a problémových klientů:

Radoslav Cieslar
Michael Fuchs
Tomáš Nevařil
Emil Elexa
Roman Gaňa
Marek Audy
Oldřich Nerodil
Lekešová Marie
Gristov Genov
Induch aliaz Džavík
Zdeněk Poláček
Martin Uruba

PPOOZZOORR

Datum: 02.07.2009 | Vložil: Půjčovna přívěsů

přidává další:
Chomiak Robert
Gavrůň Alexander
Greguš Pavol
Hendrych jan
Hoffan Marek
Horvát Ladislav
Kadlec Milan
Mazepine Vladimír
Miko Zdenko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Němeček Josef
Richter Štěpán !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zíka Petr !!!!!!!!!!!!
Tichý Milan !!!!!!!!!!
Doskočil Otomar
Novák Milan
Rapp Josef
Seknička František
Šebelík Radek
Škorec Jiří
Šťastný Rudolf
Vals Josef

AG-cars

Datum: 15.09.2009 | Vložil: Jirka Sláma

Přidávám také jednoho týpka. Objednávka na existující Českou firmu Glade a.s. Praha 10, Na výsluní, má razítko, objednávku udělá precizně, smlouvá i o ceně a vše vypadá velice věrohodně. Prokáže se falešným zplnomocněním, zálohu je ochoten platit i kreditnou kartou. Od nás si odvezl MB Viano za 1,1 mil. korun :-( Jméno koníka: Vasyl Vintonyak. Doklady a jiné dokumenty o tomto zmetkovi jsou ke stažení v levé části stránek.

Podvodné jednání Dalibora Voláka a Jitky Markové

Datum: 29.03.2012 | Vložil: Autopůjčovna Mijovičová Třebíč

Jednoho dne zavolal nějaký pan Dalibor Volák a chtěl si dlouhodobě zapůjčit vůz Renault Megane. Dohodli jsme se na ceně 13 000kč /měsíc. Naše Autopůjčovna přistavuje zdarma vozy do vzdálenosti 40km od Třebíče a dál jen za projeté PHM a tak jsem na přání pana Dalibora Voláka vezl auto do Brna k Olympii. Tam vše proběhlo v pořádku pan Dalibor Volák zaplatil a podepsal smlouvu a bylo vyřízeno. Nebudu to rozepisovat a jen Vám řeknu,že i když každý měsíc zaplatil, tak se spožděním. Hlavně nekomunikoval a museli jsme ho pořád uhánět.
Při třetím prodlužování smlouvy to už došlo do té fáze, že jsme museli podat trestní oznámení, protože pan Dalibor Volák ani jeho přítelkyně paní Jitka Marková, která byla psaná jako druhý řidič, tři dny nekomunikovali a byli týden opožděni s platbou. Tu uhradili až po podání oznámení na policii.
Další měsíc jsme se sešli opět u Olympie kvůli prodloužení smlouvy a také bylo potřeba auto odvézt na STK.Převzal jsem auto a dohodli se, že jim ho odpoledne zase přivezu do Brna. Jak jsme se dohodli tak se i stalo a chvilku po poledni auto stálo u Olympie i s novou STK. Jenže pan Dalibor Volák a ani paní Jitka Marková už nezvedali telefony a po hodině čekání přišla jen sms od paní Markové "Už nemáme dnes čas, ozveme se jindy".
Takže jsem musel nechat jedno auto v Brně a druhý den pro něj jet i s dalším řidičem. Čož když si spočítáte , dělá (po odečtení těch 40km, které jsou zdarma) 249,5km, které jsem zbytečně ujel a musel zaplatit a navíc nebyla neplněná nádrž jako když jsem jim vozidlo předával.
Celkem jsem přišel o den času a autopůjčovna o 1437kč.
Co jsem ale druhý den zjistil mě dorazilo. On totiž pan Volák s paní Markovou vlastní autopůjčovnu v Prostějově a pravděpodobně si takhle půjčují vozy i z jiných autopůjčoven a ty pak půjčují za víc peněz dál. Tím ale porušují smlouvu, neboť vozidlo může řídit jen řidič, který je uveden ve smlouvě.
Na stránkách mají deset aut, které si může kdokoliv pronajmou a pak tam mají 22 aut jen na dlouhodobý pronájem a podle mě tyto vozy nevlastní a zneužívají druhé autopůjčovny.
Chtěl před tímto povedeným párečkem varovat ostatní autopůjčovny a nejenom je.
P.S. Dva týdny po tom co jsem umístil na stránky autopůjčovny Mijovičová Třebíč sekci problémoví zákazníci se mi ozval další podvedený majitel autopůjčovny z Prahy, který měl ale tu smůlu, že mu auto Dalibor Volák nevrátil vůbec(tedy zatím). Když mi vyprávěl jeho příběh s Doliborem Volákem bylo to naprosto stejné jako u nás, až na ten konec, kdy pán přišel o auto. Do teď jsem nenapsal jmeno autopůjčovny kterou vlastní Jitka Marková a neoficialně i Dalibor Volák, ale po dnešním rozhovoru jsem se rozhodl to udělat. Jde o autopůjčovnu Da-auto, Habrová 10, Prostějov.
Pokud má někdo s těmím to párečkem podobnou zkušenost, tak se mi prosím vás ozvěte.

Janovský

Datum: 24.06.2015 | Vložil: Janovský Jakub

Janovský Jakub Senohraby - buzerant, hajzl a zmrd

Přidat nový příspěvek


Servis O+T s.r.o., Autodopravci v Čechách, Zemní práce Zbytovský, Foto ateliér v Praze